چرا داشتن وبسایت ضروری است؟

چرا داشتن وبسایت ضروری است

ابتدا برای دانستن مزایای داشتن یک وبسایت و اینکه طراحی آن چیست باید بدانیم، که اصلاً یک وبسایت چیست و چگونه کار می کند؟ با وبلاگ کانیار همراه باشید تا شما رادر این مقاله از اینکه یک وبسایت چیست و چرا طراحی آن امروزه امری مهم تلقی می شود آگاه کنیم.

وبسایت چیست ؟

یک وبسایت تشکیل شده است از مجموعه ای از تصاویر، نوشته ها، لینک ها و… که با هدف برقراری ارتباط با کاربران ایجاد شده است.  همچنین وبسایت ها دارای یک اسم مشخص هستند که به آن دامنه گفته می شود که بیانگر معنا و مفهوم محتویات آن وبسایت هستند. تمامی وب سایت ها با مؤلفه ای معروف با نام اختصار WWW شروع می شوند که مخفف کلمه ی World Wide Web است، که یک پروتکل مورد توافق از سوی سازمان های ارائه دهنده سرویس وب است. حال که با معنا و مفهوم وب آشنا شدید؛ موقع آن رسیده که بگوییم چرا کسب و کارهای امروزه نیاز به معرفی در دنیای وب دارند یا به اصطلاح چرا طراحی وبسایت امری مهم تلقی می شود و داشتن آن امری ضروری است.

چرا داشتن یک وبسایت ضروری است؟

امروزه سرعت پیشرفت تکنولوژی در همه زمینه ها با سرعت باورنکردی رو به رشد و حرکت است که بر زمینه های دیگر اثر خودش را گذاشته است و فضای کسب و کار نیز از این قاعده مستثنی نیست. اگر کسی بخواهد از این رقابت جا نماند مجبور است که تمامی ابزارهای لازم را برای بقا در این میدان نبرد به کار بگیرد. یکی از آن ابزارها برای تثبیت سازمان و یا کسب و کار خود داشتن یک وبسایت قوی از هر نظر مانند: کارایی بالا، رابط کاربری مناسب و … است.حال به مزایای داشتن یک وبسایت می پردازیم تا اگر هنوز فکری به حال وبسایت کسب و کار و یا سازمان و شرکت خود نکرده ای فکر چاره باشید!

 

مزایای داشتن وبسایت:

کسب اعتبار از مشتریان: طراحی وبسایت به شما یک فرصت ویژه را می دهد. تا بتوانید تجارت و سازمان خودتان را به مشتریان خود معرفی کنید و تا درجه اعتمادتان میان مشتریانتان بالا برود.

جذب بیشتر مشتری: طبق آمار سازمان ارتباطات و فناوری در کشور امروزه بیش از 70 درصد مردم از اینترنت استفاده می کنند. این آمار خود گویای این است که فضای وب بستری عالی و طلایی برای جذب مشتری فراهم کرده است.

کاهش هزینه ها:با داشتن وبسایت می توان در هزینه های اضافی و جانبی که در کسب و کارهای ستنی وجود داشت را از بین برد. مانند: کم کرد مسافت و بُعد زمانی.

دسترسی همیشگی: با داشتن فضای وب و یک وبسایت می توانید به صورت شبانه روزی برای مشتریان خود خدمات و سرویس ارائه کنید.

از بین بردن مرزها و محدودیت ها: داشتن یک وبسایت چند زبانه برای تجارتتان می تواند شما را به مرزهای بین المللی متصل کند و دیگر نگران محدودیت های جغرافیایی نبود.

رقابت با بازار: بدون شک راه ساده و مؤثر برای حفظ و تثبیت رتبه کسب و کار در میان سایر رقبا داشتن وبسایت کارآمد است که با داشتن ساز و کار مناسب با استفاده از فضای وب می توان سایر رقبا و بازار را به چالش کشید.

تبلیغات بی دردسر: با بستری که یک وبسایت در اخیتار کاربران قرار می دهد به راحتی می توان با کمترین هزینه تبلیغات مؤثر و بی دردسری را برای کسب و کار خود تجربه کرد.

در این نوشته سعی شد تا شما را با وب و مزایای یک وبسایت در فضای اینترنت آشنا کنیم. چنان که هنوز برای کسب و کارتان وبسایتی راه اندازی نکرده اید باید به فکر باشید. تیم کانیار آماده است تا در این زمینه برای عزیزانی که می خواهند برای تجارت خودشان یک وبسایت راه اندازی کنند مشاوره رایگان بدهد و شما را درجهت درست و صحیح راهنمایی کند.

 

با ما در ارتباط باشید:

کانال تلگرام صفحه اینستاگرام شماره تماس

طراحی سایت

سایتطراحیطراحی وبسایتوبوبسایت

امیرمحمد شاه پرستانAuthor posts

امیرمحمد شاه پرستان هستم دانشجوی ارشد رشته نرم افزار و علاقه مند به دنیای صفر و یک، به امید یاد گرفتن و تجربه کردن بیشتر تصمیم گرفتم وارد فضای وب بشم.

4 دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *